WYKONANIE

Wszystkie elementy agregatu, za wyjątkiem ramy, wykonane są z blachy aluminiowej dopuszczonej do stosowania w przemyśle spożywczym. rama nośna agregatu wykonana jest z blachy ocynkowanej, zapewniającej bardzo dobrą ochronę antykorozyjną oraz odpowiednią wytrzymałość.

Wymienniki wykonywane są na bazie rurek miedzianych i lamel aluminiowych z kolektorami miedzianymi lub stalowymi. Agregaty wykonywane są sekcyjnie jako podzespoły dzielone i skręcane tak, że istnieje możliwość bezproblemowego ich montażu i przyłączenia do instalacji powietrznej oraz grzewczo-chłodniczej. Między chłodnicą i nagrzewnicą znajduje się klapa rewizyjna, która po zdjęciu umożliwia kontrolę oraz czyszczenie wymienników ciepła.
Agregaty wykonywane są w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu użytkownik może dobrać odpowiadający mu agregat, z uwzględnieniem możliwości montażowych.

Urządzenia typu AGEP są zbudowane z materiałów pozwalających na transport powietrza używanego do klimatyzacji pomieszczeń przemysłu spożywczego. Wszystkie materiały użyte do budowy agregatu są pochodzenia polskiego lub krajów Unii Europejskiej.

 

 

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl